УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ РОЗВИТКУ ДИТЯЧОГО ТА ЮНАЦЬКОГО ФУТБОЛУ ПЕРЕДАЛА В АВДІЇВКУ ДОПОМОГУ

Сьогодні Авдіївка - у вогні: російська ганебна армія градами, смерчами, точками-У та іншим, здебільшого забороненим озброєнням випалює життя на нашій землі. Проте життя в громаді триває. Передусім, за підтримки небайдужих українців.

Так, днями зі столиці України в Авдіївку привезли понад тисячу консервів, каші, батарейки, більш як півтони полуфабрикатів. 
Вантаж буде розподілено між бомбосховищами, потребуючими верствами населення міста та частково буде використано задля забезпечення тероборони Авдіївки, яка складається з місцевих мешканців.

Попіклувалася про авдіївців команда Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу (УАРДЮФ) та особисто її очільник - Владимир Василенко  Голова УАРДЮФ зазначив, що вирішив підтримати Авдіївку, дізнавшись про потреби міста після спілкування зі своїм товаришем - начальником Авдіївської міської військової адміністрації Віталієм Барабаш. 

Володимир Василенко підкреслив, що це не перша і не остання допомога, яку він та небайдужі волонтери назбирали для міста на межі з окупованим Донецьком. 

Авдіївка щиро дякує Українській асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу за таку допомогу під час цієї жахливої війни, коли звіряча армія загарбників вбиває цивільне населення і нищить інфраструктуру мирних українських міст.
Разом переможемо окупанта! Україна 🇺🇦 понад усе!