ДЕ В АВДІЇВЦІ МОЖНА ОТРИМАТИ ЛІКИ


Шановні авдіївці! Через обстріли у місті не працюють аптеки. Зрозуміло, що містяни, особливо старенькі та ті, в кого хронічні захворювання, гостро потребують ліків.
У разі необхідності отримання певних медпрепаратів потрібно звернутися до сімейного лікаря. Зараз на ринку ліків є дефіцит певних засобів, проте якщо препарати є у наявності в Авдіївській центральній міській лікарні, то вам їх видадуть.
Крім того, ми створили імпровізовану "гарячу лінію", куди потрібно повідомляти інформацію щодо медичних потреб, які неможливо задовольнити в Авдіївці: 0632954607. Лінія працюватиме щодня з 9 до 17. Зважайте, будь ласка, на те, що дзвінки приймає одна людина, і на те, що періодично може зникати зв'язок, а потім з'являтися. Без зайвих емоцій повідомляйте, будь ласка, у кол-центр наступну інформацію: прізвище ім'я по батькові людини, якій потрібна допомога, дата народження, адреса і контактний номер телефону, а також, які саме ліки потрібні. Бажано зазначати і аналоги цих препаратів. У подальшому формуємо список необхідних медзасобів, і за першої можливості (якомога оперативніше) привозимо ці ліки з інших міст та областей.
Будьте здорові! Все буде Україна