АВДІЇВСЬКА ВЦА ПРОПОНУЄ МЕШКАНЦЯМ ЕВАКУЮВАТИСЯ

Шановні мешканці!
Усі ви бачите, читаєте, що відбувається навколо: територію України, зокрема й Донецької області російські фашисти нещадно обстрілюють та рівняють із землею. Пологові будинки, дитячі садочки, багатоповерхівки - загарбники не шкодують нікого. Зважаючи на досвід Волновахи, Маріуполя та багатьох інших українських міст, де окупанти не давали коридорів для евакуації цивільного населення, Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація пропонує  місцевим мешканцям виїжджати за межі області (найбільш безпечною наразі є Західна частина України). Куди саме їхати - ваш вибір. 
Сьогодні є можливість покинути місто о 15:00 електропоїздом Авдіївка-Дніпро Головний. Зі станції Дніпро можна пересісти на евакуаційні потяги у Західному напрямку. Це БЕЗКОШТОВНО. Пріоритет - жінки з дітьми і літні люди.


Крім того, можна доїхати до Львова, Ужгорода, Івано-Франківська без пересадок з Краматорська (актуальний графік руху - на ресурсах Укрзалізниці). 
Сьогодні о 14:00 будуть подані міські автобуси, що підвозитимуть усіх бажаючих евакуюватися людей до Авдіївського залізничного вокзалу на поїзд до Дніпра, який від'їжджає о 15:00. Для запису потрібно звернутися до УСЗН за телефонами: 095 6004026 або 050 9592214 або до директора школи, де навчається ваша дитина.  Місця подачі автобусів для підвозу на залізничний вокзал Авдіївки повідомимо додатково о 12:00 на офіційних ресурсах Авдіївської міської ВЦА. Підвозитимуть усіх, навіть тих, кого не буде у списках.
Шановні містяни, у кого є власний транспорт, за можливості, допомагайте дістатися до Краматорська людям, які не мають такої можливості.
Проти нас воюють нелюди. Вони не зупиняться ні перед чим! Убережіть себе та своїх близьких. Доки є можливість виїхати.
#stoprussia