В АВДІЇВЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ РЯТУВАЛЬНИКА ДМИТРА ТРИТЕЙКІНА

Сьогодні виповнилось п’ять років з дня смерті авдіївця, начальника ДПРЗ-15 підполковника служби цивільного захисту Дмитра Тритейкіна. Завжди готовий прийти на допомогу, відповідальний, сміливий, доброзичливий – таким запам’ятали рятувальника всі, хто його знав.

Згадати, яким був Тритейкін, і вшанувати його пам’ять на території 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини зібралися керівництво Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації на чолі з Віталієм Барабаш, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Донецькій області Вячеслав Бойцов, за участі керівництва 15-го Державного пожежно-рятувального загону разом із особовим складом, представників Авдіївського коксохімічного заводу та найрідніших для Тритейкіна людей – батьків та брата з сім’єю.

Після проведення шикування особового складу пожежно-рятувальних частин керівник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш висловив близьким і колегам щирі співчуття з приводу передчасної смерті Дмитра Тритейкіна. Він підкреслив, що світла пам’ять про рятівника не за професією, а за покликанням, справжнього патріота України і глибоко порядної людини назавжди лишиться в серцях не лише мешканців Авдіївки, а і всього українського суспільства..

Серед присутніх ті, хто знав Дмитра Олександровича особисто, зазначили, що важко зустріти людину, подібну Тритейкіну: відважний і відповідальний, завжди першим, без жодних сумнівів їхав у місця надзвичайних ситуацій. Його внесок у життя прифронтового міста важко переоцінити.

Під звуки сирени цивільної оборони хвилиною мовчання і запаленням лампадок біля меморіальної дошки присутні вшанували пам’ять Дмитра Тритейкіна, поклали квіти на могилу загиблого рятувальника.

У всіх підрозділах ДСНС Донеччини сьогодні оголошено день пам`яті. Усюди приспущені прапори.