В АВДІЇВЦІ ЗГАДУЮТЬ ЗАГИБЛОГО ВІД ОБСТРІЛУ РЯТУВАЛЬНИКА ДМИТРА ТРИТЕЙКІНА

Сьогодні Авдіївська громада вшановує світлу пам'ять начальника ДПРЗ-15, підполковника служби цивільного захисту Дмитра Тритейкіна, який загинув внаслідок ворожого цілеспрямованого артобстрілу 2 лютого 2017 року. Цього дня відважний рятувальник був важко поранений в живіт прямо під час виконання службових обов’язків на пункті видачі гуманітарної допомоги. Протягом трьох тижнів лікарі відчайдушно намагалися врятувати Тритейкіна, проте 21 лютого він все ж пішов з життя.

Справжній чоловік, джентльмен, добра і щира людина від Бога, надійне плече, батько і наставник – таким запам’ятали Дмитра Олександровича колеги і мешканці міста. Дуже любили і цінували рятувальника й у сімейному колі.

Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація розділяє невимовну скорботу, біль гіркої непоправної втрати з родиною Дмитра Тритейкіна, з його колегами та близькими людьми. Сумуємо разом із вами.

Гідна відповідальна праця авдіївського рятувальника була відзначена Президентом країни та керівництвом військово-цивільної адміністрації.
•    22 серпня 2016 року Дмитро Тритейкін нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступіню;
•    8 лютого 2017 року нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступіню за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України;
•    посмертно отримав медаль «За оборону Авдіївки».

Крім того, ім’ям загиблого авдіївського рятувальника Державної служби з надзвичайних ситуацій назвали рятувальний катер, який працює в акваторії Азовського моря.