Ангели пам’яті

20 лютого світ вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Від часу трагічних подій на Майдані минуло майже 8 років.

Сьогодні біля закладів освіти, в установах, на бульварі Шевченка, в різних місцях Авдіївки пройшла тиха акція «Ангели пам’яті». В цей день згадували Героїв Небесної Сотні. Говорили зі школярами про гідність і історичну пам'ять; роздумували над тим, чим є я і моя спільнота поза мінливим «сьогодні», бо згадуючи минуле, ми символічно єднаємось з історичною подією.

Сьогодні весь день йшов дощ, теплий, журливий і тихий. Сьогодні в багатьох місцях Авдіївки згадували Героїв сучасності, людей свободи.

Наскільки змінилось життя в Україні після кожної революції? Відповідь на це питання в словах українського правозахисника Мирослава Мариновича: «Ми йдемо з рабського суспільства. Раби не можуть бути одразу вільними. Момент їхнього звільнення ще нічого не означає, тому що вони в душі ще залишаються рабами. Цей перехід від рабського стану до стану усвідомленої свободи вимагає часу, вимагає поту і крові, вимагає проб і помилок. Наші революції, власне, і є отакими елементами зростання суспільства. Український народ постійно, після кожної революції утверджує свою гідність. Він зростає у своїй гідності. Але це ще не стеля».

Вічна пам'ять Героям!