АВДІЇВСЬКИЙ ЦЕНТР "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" ВИЗНАНИЙ КРАЩИМ В ОБЛАСТІ

16 лютого, у День єднання, у Слов’янську вперше пройшла урочиста церемонія нагородження кращих представників спортивної спільноти Донецької області за результатами спортивного року - «Спортивне сузір’я Донеччини-2021". Авдіївка стала кращою в одній із номінацій.

На урочистому заході відзначили кращих серед тих, хто здобуває найвищі спортивні результати, тренує, виховує нові покоління спортсменів, підтримує спорт фінансово, піклується про розвиток масового спорту у громадах і висвітлює спортивні події для широкого загалу. Це атлети, плавці, пауерліфтери та інші гідні спортсмени, їхні тренери, журналісти, меценати і діячі спортивної сфери області.

Завдяки високим досягненням та підтримці мешканців Донеччини Авдіївка отримала перемогу у номінації «Кращий центр «Спорт для всіх». Почесну нагороду вручили директорці комунального закладу "Авдіївський міський Центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Катерині Щербак.

За словами Катерини, така висока оцінка діяльності очолюваного нею Центру є гарним стартом 2022-го року та додатковою мотивацією і певним фундаментом для майбутніх, ще більших перемог прифронтової громади у спорті.