ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ПРИЙОМ МОБІЛЬНОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ МВС У МІСТІ АВДІЇВКА

 

16 лютого поточного року на території Центру надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради відбувся черговий прийом мобільного сервісного Центру МВС України.

    За результатами роботи консультацію спеціалістів та адміністративні послуги сервісного Центру отримали 18 мешканців міста за напрямками:
•     7 реєстрацій або перереєстрації транспортного засобу;
•     2 заміна посвідчення водія;
•     2/1 оформлення / видача довідки про відсутність судимостей;
•     6 консультацій, за напрямками роботи СЦ МВС.

У подальшому мобільні сервісні центри МВС обслуговуватимуть громадян міста за потреби та на запит органу місцевого самоврядування.

Оформити попередньою заявку на обслуговування можна:
-    електронним зверненням на адресу ЦНАП Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
-     особисто у адміністратора на рецепції ЦНАП (за умови наявності документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 (зелений сертифікат) або висновку лікаря щодо наявності протипоказань до вакцинації або негативного результату тестування на COVID-19, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування.);
-     за телефоном: (06236) 3 12 74
за зразком, із зазначенням назви послуги та контактів заявника.

Пропонуємо всім мешканцям Авдіївської територіальної громади, зацікавленим в отриманні даних послуг, звертатись до ЦНАП у визначений спосіб для формування узагальненої заявки, або відкласти відвідування державних установ до пом’якшення обмежувальних протиепідемічних заходів.

Пам’ятайте, жоден документ не вартий здоров’я.
Бережіть себе та своїх рідних.