«Ангели пам’яті»: в Авдіївці відбудеться тиха акція з вшанування Героїв Небесної Сотні

18 лютого 2022 року Авдіївська міська громада візьме участь у всеукраїнській, всесвітній акції «Ангели пам’яті», присвяченій Героям Небесної Сотні.

Ініціатори акції – відома українська співачка та громадський діяч Анжеліка Рудницька і «Територія А».

Цьогоріч до тихої акції приєдналися кілька десятків великих і малих українських міст, сіл, ініціативу підтримали школи, виші, військові частини, бібліотеки, музеї у різних куточках нашої країни. До акції долучаються українські громади і амбасади із понад 15 країн світу, серед них – Австралії, Австрії, Болгарії, Бразилії, Великобританії, Греції, Канади, Латвії, Норвегії, ОАЕ, ПАР, Польщі, Португалії, США, Туреччини, Угорщини, Фінляндії, Хорватії, Швейцарії.

За словами організаторки акції Анжеліки Рудницької, кожен ангел – цінний, він не лише символ загиблих за Україну, а й знак небайдужості тих, хто попри всі складності творить нову омріяну Україну.

Щороку авдіївці, як і українці у всьому світі, створюють витинанки із білого паперу, які символізують загиблих за Україну, нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою. Паперових ангелів розвішують на деревах, що на бульварі Шевченка, в скверах і паркових зонах міста, біля закладів освіти та установ.

Запрошуємо всіх жителів Авдіївської міської громади долучитись до тихої акції «Ангели пам’яті» 18 лютого 2022 року з 11.00 на бульварі Т.Шевченка та в інших, зручних для учасників місцях.

Відділ культури. ГО «Сила ідей»