Перевірка цільового використання державної допомоги при народженні дитини

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб продовжують здійснювати щомісячний контроль за цільовим використанням допомоги при народжені дитини і створенням батьками належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей.

Відповідно до списку одержувачів при народженні дитини, які отримали поміч у січні 2022 року, направленого до Центру соціальних служб Управлінням соціального захисту населення, фахівці Центру вибірково обстежують родини.

Під час перевірки фахівці звертають свою увагу на наступне: що придбавається для дитини за державні кошти; умови проживання родини; чи забезпечена дитина усім необхідним відповідно до свого віку. Фахівці інформують батьків про те, що гроші повинні бути в повному обсязі витрачені на задоволення потреб дитини.

Цього місяця, відповідно до списку отриманого від УСЗН, за допомогою на дитину звернулося 18 одержувачів. Фахівцями вже перевірено 9 родин. Усі перевірені родини задовольняють потреби дітей та виконують свої обов’язки, відповідно до чинного законодавства.