Робота з партнерами

Сьогодні до Авдіївського міського центру соціальних служб завітали наші давні партнери предстаники Запорізького благодійного фонду «Єдність за майбутнє» і представники Естонської ради у справах біженців.

З 2019 року БФ «Єдність за майбутнє» та Естонська рада у справах біженців реалізують спільні гуманітарні проєкти з надання допомоги сім’ям/особам, що перебувають у складних життєвих обставинах та проживають уздовж контактної лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях.

У зв’язку з закінченням проєкту, в якому надавалась грошова допомога для підготовки до зимового періоду родинам, які отримують соціальні послуги Центру, та з метою моніторингу цільового використання отриманих коштів, директор Естонської ради у справах біженців Еєро Янсон разом з представниками Запорізького благодійного фонду «Єдність за майбутнє» відвідали родини, які отримали вищевказану допомогу.

Гості відмітили, що кошти дійсно пішли за призначенням, та зазначили, що працюючи три роки у Авдіївці вони бачать позитивний результат співпраці з Авдіївським міським центром соціальних служб. Були висловлені взаємні побажання подальшої співпраці та обговорені наступні проєкти, які плануються сумісно реалізовуватися цього року.

Дана робота ведеться заради добробуту Авдіївської громади. Родини, які отримують допомогу, мають змогу реалізувати кошти на необхідне та супутньо, за допомогою фахівців Центру, долати складні життєві обставини, які виникають з різних причин.

Висловлюємо ширу подяку директору Естонської ради у справах біженців Еєро Янсону та голові правління Запорізького благодійного фонду «Єдність за майбутнє» Тамарі Огородовій за реалізацію таких важливих соціальних проєктів та продовжуємо нашу співпрацю.