«РІЗДВЯНИЙ ПЕРЕДЗВІН»

Кажуть, що справжнє свято Різдва не достатньо побачити. Його потрібно відчути. Воно завжди особливе та незвичайне. Це час, коли все навкруги наповнює атмосфера духовності, традицій, святкових заходів та емоцій, які неодмінно залишаються у серці кожного! 

Тож авдіївська делегація із радістю взяла участь в обласному культурно-мистецькому заході «Різдвяний передзвін», що відбувся 15 січня у Краматорську. 

Неповторна атмосфера величі різдвяних свят цього дня об’єднала під час урочистої ходи вертепувальників представників Авдіївської міської територіальної громади - колектив відділу культури, вокальний ансамбль «Зіроньки» та хор ветеранів ПКТіС ПрАТ «АКХЗ». 

Майстерне виконання колядок, яскраві костюми та традиційні атрибути вертепу справили неповторне враження на гостей заходу. Виступ авдіївців зірвав чи не найбільші оплески глядачів. Також під час свята мешканці нашої громади познайомилися з розмаїттям обрядового фольклору, скуштували різдвяну кутю та спробували свої сили у традиційних українських зимових забавах.

Різдвяні свята — це шанс не лише час, який важливо провести разом із сім’єю та друзями, а й гарна можливість вивчати українську культуру!