Тренінг по роботі з кривдниками

Сьогодні на базі Авдіївського міського центру соціальних служб, психологинею Благодійного Фонду «Премʼєр Уржанс Інтернасьональ» -Наталією Коцар, було проведено другу частину тренінгу для фахівців Авдіївського міського центру соціальних служб та служби у справах дітей Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області.

Тема тренінгу: «Насилля. Робота з кривдниками».
Оскільки напрямок роботи з кривдниками є достатньо  проблемним та емоційно складним, для тих хто його веде, пані Наталія продемонструвала методи роботи, які могли б бути корисні фахівцям. Також в ході тренінгу фахівці обмінювалися особистим досвідом, кожен висловлював свою думки з приводу спілкування з кривдниками та їх вмотивованості по проходженню корекційних програм.


Після тренінгу психологиня Центру – Проніна Ольга та психологиня Благодійного Фонду «Премʼєр Уржанс Інтернасьональ» - Наталія Коцар продовжили особисте спілкування. В даному напрямку роботи завжди багато складних питань, тому зацікавленим особам завжди є що обговорити.
Заключна частина тренінгу планується на наступному тижні.


За інформацією Авдіївського міського центру соціальних служб