ЛІТЕРАТУРНИЙ МАСКАРАД

 

У передноворічний день 30 грудня до бібліотеки-філії №3 відділу культури Авдіївської міської ВЦА завітали учні 2-Б загальноосвітньої школи №6, і разом з бібліотекарями підвели літературні підсумки 2021 року.

Діти відчули себе у ролі керівників бібліотеки, запропонували цікаві ідеї розвитку, які зайшлись на тому, що до бібліотеки мають ходити якомога більше людей і читати цікаві нові книжки, порадили проводити цікаві заняття з дітьми та завести папугу, який би тішив читачів. Пропозиції були зафіксовані та будуть опрацьовані наступного року.

Діти поділились своїми літературними надбаннями, а це більше 10 казкових історій, з якими вони познайомились у школі і хотіли би прочитати повну версію книжок.

Юні читачі проявили свою майстерність перевтілення, презентувавши групами невеликі імпровізовані сценки із улюблених казок, читали вірші з різними емоціями, спробували надати найвідомішій казці «Ріпка» новий варіант розвитку подій.

Завершили цей захід святковими побажаннями один одному та озвучили книжками, які планують прочитати у 2022 році.

Дякуємо вчительці Світлані Миколаївні за співпрацю та представникам цивільно-військового співпробітництва «CIMIC» Авдіївка за надані подаруночки