«В капкані троянд»

автор Роман Мінін, м. Харків, 2021 р.
Адреса: вулиця Молодіжна, 13

Мурал Романа Мініна «В капкані троянд» - це поетичний образ героя-шахтаря, який опинився серед краси, яка масштабніше за нього самого: велетенські троянди колють його своїми шипами та закривають собою світло дороговказу.

«Шахтарі в моїй творчості- це не тільки видобувачі вугілля, але в першу чергу це герої, які шукають смисл в океані інформації, знаходять красу та свій власний шлях в просторі та часі,»-прокоментував свою композицію Роман Мінін.

Цей твір вуличного мистецтва є фрагментом вітражу, ескіз якого збільшено до розміру стіни п’ятиповерхового торця і перетворює стіну в намальоване вікно. І те, що єдине на цій стіні вікно квартири знаходиться на рівні грудей шахтаря, на думку автора, дуже вдалий романтичний збіг.

Роман Мінін є учасником міжнародних арт-проєктів та експозицій, організатором стріт-арт фестивалів. Заснував напрями SMS art та TRANSMONUMENTALISM.

Художник відомий своїми роботами на шахтарську тематику. Сам він каже, що займається міфологізацією Донеччини, пише казку про Донбас.

Проект «Алея муралів» реалізовано ГО «Сила ідей» (м. Авдіївка) в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції та за підтримки Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації.