Допомога родинам до зимового періоду

Авдіївський міський Центр соціальних служб продовжує співпрацю із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє».

На початку цього тижня 8 сімей, які є отримувачами соціальних послуг Центру та мають членів родин з інвалідністю (у т.ч. 1 дитина), осіб похилого віку, яким необхідна стороння поміч, отримали гігієнічні набори та постільну білизну.

Також ще 9 родин в яких виховується 19 дітей, були подані як кандидати на отримання грошових грантів для підготовки до зимового періоду. До кінця року усі ці родини отримають кошти для придбання теплого одягу та взуття для дорослих та дітей, ковдри, пледи, постільна білизна, вугілля та дрова, електричні обігрівачі. В деяких родинах отримані кошти підуть на погашення комунальних боргів за опалення та світло.

Дана допомога насправді є дуже вагомою для наших родин. Отримуючи благодійну поміч, сім’ї мають змогу придбати найнеобхідніше. Діти, які виховуються в цих сім’ях, тепер будуть одягнені та взуті відповідно до сезону, матимуть теплі речі та спатимуть у теплих ліжечках. Для когось це і є справжнє новорічне диво.