Перевірка цільового використання державної допомоги при народженню дитини

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб продовжують здійснювати щомісячний контроль за цільовим використанням допомоги при народжені дитини і створенням батьками належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей.

Відповідно до списку одержувачів при народженні дитини, які отримали соціальну виплату у листопаді 2021 року, направленого до Центру соціальних служб Управлінням соціального захисту населення, фахівці Центру вибірково обстежують дані родини.

Під час перевірки фахівці звертають свою увагу на те, що придбається для дитини за державні кошти, умови проживання родини, забезпечення дитини усім необхідним відповідно до свого віку. Також батьків інформують, що дана допомога повинна використовуватися за призначенням.

Цього місяця, відповідно до списку отриманого від УСЗН, за допомогою при народженні дитини звернулося 12 сімей. Фахівцями вже перевірено 7 родин. Усі перевірені родини задовольняють потреби дітей та виконують свої обов’язки, відповідно до чинного законодавства.