УВАГА! Розпочато колективно – договірну компанію – 2022

 

Управління соціального захисту населення Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області звертається до керівників та профспілкових комітетів організацій підприємств та установ, розташованих на території Авдіївської міської територіальної громади, із рекомендацією розпочати роботу по укладанню нових або внесенню змін до діючих колективних договорів на 2022 рік.

Пропонуємо укласти колективний договір тим підприємствам, установам та організаціям, у яких зазначений документ відсутній або переглянути положення раніше укладеного колективного договору на предмет їх відповідності нормам діючого законодавства України.

Процедура укладання колективного договору охоплює кілька етапів:
•    підготовка до колективних переговорів;
•    ведення колективних переговорів і розроблення проєкту колективного договору;
•    укладення колективного договору, його підписання і реєстрація.

Укладання та виконання колективного договору є взаємно необхідними та вигідним для обох його сторін, адже цей документ не лише регулює виробничі, трудові і соціально-економічні відносини, а й виконує просвітницьку роль, дисциплінує й згуртовує трудовий колектив і адміністрацію підприємства.

Надання методичної допомоги, реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них здійснюється відділом з питань праці та соціально -трудових відносин управління соціального захисту населення Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області за адресою: вул. Менделеєва, 6 (будівля ЗОШ №5), каб. №6. За додатковою інформацією пропонуємо звертатися до спеціалістів за телефонами (066)969-85-20 та (050)974-55-69.