Відбуласть презентація творчості Романа Мініна

Днями в Народному музеї історії міста Авдіївки за участі керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталія Барабаш та заступника керівника ВЦА Сергія Легенького відбуласть презентація творчості Романа Мініна, автора муралу «В капкані троянд», який створено на стіні будинку 13, що по вулиці Молодіжній.

Автор поділився враженнями від процесу створення роботи і розкрив концепцію центрального образа героя-шахтаря, який опинився серед краси, вона масштабніше за нього самого: велетенські троянди колють його своїми шипами та закривають собою світло дороговказу.

«Шахтарі в моїй творчості- це не тільки видобувачі вугілля, але в першу чергу це герої, які шукають смисл в океані інформації, знаходять красу та свій власний шлях в просторі та часі»,-прокоментував свою композицію Роман Мінін.

Цікавим є те, що цей твір вуличного мистецтва є фрагментом вітражу, ескіз якого збільшено до розміру стіни п’ятиповерхового торця і перетворює стіну в намальоване вікно. І те, що єдине на цій стіні вікно квартири знаходиться на рівні грудей шахтаря, на думку автора, дуже вдалий романтичний збіг.

На згадку про співпрацю військово-цивільної адміністрації та художника В.Барабаш подарував Роману сувенірний набір з логотипом нашого міста.

#UNRPP

Проєкт "Алея муралів" реалізується ГО «Сила ідей» за технічного адміністрування ЗУРЦ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, а також за підтримки Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація.