До свята 21 листопада Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Усесвітній День Гідності (Global Dignity Day) – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проєкт, мета якого – мотивувати молодь, учнівство й студентство, людей різного віку керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

Події Усесвітнього Дня Гідності в Україні тривають з 21 листопада – Дня Гідності та Свободи України до 10 грудня – Міжнародного дня прав людини.

Зустрічі-дискусії до Дня Гідності та Свободи та Усесвітнього Дня Гідності цього тижня розпочались в Народному музеї історії міста Авдіївки.

Програма зустрічей динамічна та змістовна: згадували (або знайомились) події Революції Гідності, слухали і обговорювали відео звернення відомих людей, разом співали Гімн Гідності; виконували вправи, під час яких розкривали природу гідності; особисті історії про гідність в дії.

Всі учасники дізнались, як можна долучитись до #ЩедрийВівторок- міжнародного благодійного руху, який є частиною #GivingTuesday.

Це день, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності ( цього року Щедрий вівторок припадає на 30 листопада). Кожен може поділитися часом та талантом, грошима чи інформацією.

А всіх, хто хоче взяти участь в зустрічах-дискусіях до Дня Гідності та Свободи та Усесвітнього Д

ня Гідності, запрошуємо до Народного музею історії міста Авдіївки в період до 10 грудня 2021 року за попередньою домовленістю (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

#gdignityUkraine #ЩедрийВівторок