В АВДІЇВЦІ ПРАЦЮЄ ВИСТАВКА «КРИМ МАНДРУЄ. АВДІЇВКА»

Першими відвідувачами виставки «Крим мандрує. Авдіївка», яка проходить в рамках проєкту «Шлях/Yol», стали учні 6 класу другої школи (кл.керівник Д.Сніцар). Більшість дітей ніколи не бачили Криму, тому розпочали зустріч з перегляду відео про найкрасивіші, найцікавіші місця та пам’ятки Кримського півострова.

Знайомство з виставкою було побудовано так, щоб у дітей виникали питання, щоб на деякі питання вони самі шукали відповіді. В контексті історії та культури кримських татар говорили про гідність та свободу, про роль освіти, культури, лідерства в збереженні національних традицій і самої нації. Під час екскурсії торкались дорослих питань, але дитячі відповіді на дорослі питання завжди є найправдивішими та найціннішими. На завершення зустрічі діти заспівали свою улюблену пісню «Лицарський хрест».

Виставка проходить під патронатом керівника Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації В.Барабаш.

Мультидисциплінарний проект «Шлях/Yol» - про історію і культуру кримських татар, нерозривність історико-культурних зв’язків материкової України й півострова Крим. Реалізується ГО «Ель Чєбєр» за підтримки Українського культурного фонду, Українського інституту і Кримського дому

Виставка працює в Народному музеї історії міста Авдіївки до 25.11.2021( пн-пт з 9.00 до 16.00) з дотриманням для відвідувачів карантинних вимог.