Перевірка цільового використання коштів

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб продовжують здійснювати щомісячний контроль за цільовим використанням допомоги при народжені дитини і створенням батьками належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей.

Відповідно до списку одержувачів при народженні дитини, які отримали поміч у жовтні 2021 року, направленого до Центру соціальних служб Управлінням соціального захисту населення, фахівці Центру вибірково обстежують родини. Під час перевірки фахівці звертають свою увагу на наступне: що придбавається для дитини за державні кошти; умови проживання родини; чи забезпечена дитина усім необхідним відповідно до свого віку. Фахівці інформують батьків про те, що гроші повинні бути в повному обсязі витрачені на задоволення потреб дитини.

Цього місяця, відповідно до списку отриманого від УСЗН, за допомогою на дитину звернулося 29 одержувачів. Фахівцями вже перевірено 14 родин. Усі перевірені родини задовольняють потреби дітей та виконують свої обов’язки, відповідно до чинного законодавства.