Профілактична робота

Фахівці Авдіївського міського центру соціальних служб проводять профілактично-роз’яснювальну роботу серед прийомних сімей та сімей опікунів/піклувальників щодо профілактики захворювання на COVID-19.

С початку листопада фахівці Центру, які супроводжують родини де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, розпочали роботу направлену на підвищення обізнаності дорослих та дітей про коронавірусну хворобу. Фахівці роз’яснюють, як можна вберегтися від хвороби; які дієві протиепідемічні заходи треба виконувати; що робити для профілактики коронавірусу та зменшення ризику поширення; надається друкований матеріал за даною темою; розповідається, що робити при підозрі на зараження COVID-19; не вакцинованим особам старше 18 років наголошується про важливість вакцинації та відповідальність сторін за підроблені COVID-сертифікати.

З початку цього місяця соціальні служби, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу сколихнула трагічна новина про смерть прийомних батьків з трьох родин нашої області.

Троє прийомних мам (2 ПС, 1 ДБСТ), які відкрили свої серця для дітей-сиріт та прийняли їх у свої родини, давали свою любов та тепло, покинули цей світ назавжди.

За для безпеки вас, ваших рідних та близьких, тих кого Ви любите найбільше, вакцинація є найправильнішим шляхом. Не нехтуйте правилами безпеки, дотримуйтеся соціальної відповідальності та обов’язково вакцинуйтеся.