Юні відвідувачі міської центральної бібліотеки змайстрували «Квіти для бабусі»

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною асамблеєю ООН. На передодні святкової дати, для своїх улюблених читачів поважного віку центральна бібліотека запропонувала цікаву книжкову виставку під назвою «Колись ми юними були, а зараз осінь наступає». В подарунок літні відвідувачі отримали вітальні листівки з побажаннями здоров’я, миру та злагоди.

Оригінальний спосіб привітання улюблених бабусь бібліотекарі запропонували учням 4-го класу загальноосвітньої школи № 1. Для дітей провели цікавий майстер-клас «Квітка для бабусі» із виготовлення фантазійної квітки з фетру. Зроблені власними руками сувеніри школярі подарують рідним у святковий день.
 
«Усі заходи, що проводилися у бібліотеці, спрямовані на те, щоб не тільки вшанувати людей поважного віку, а й виховувати у юних читачів людяність, милосердя, співчуття, прищеплювати навички правильного ставлення до старших, батьків та піклуватися про слабших», - зазначила провідний бібліотекар АМБ Яна Ковальова.