Управління соціального захисту населення
Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації
Покровського району Донецької області

Юридична адреса: 86060, Донецька область, Покровський район,
місто Авдіївка, бульвар Шевченка, будинок 13

Фактична адреса: 86060, Донецька область, Покровський район,
місто Авдіївка, вулиця Менделеєва, будинок 6

код ЄДРПОУ 44204867
Е – mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ обслуговування громадян – тел. (095) 600 40 26
Відділ соціальної підтримки пільгових категорій
та осіб з інвалідністю – тел. (050) 959 22 14

Графік роботи управління
Понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00 П'ятниця – з 8.00 до 15.45
Перерва – з 12.00 до 12.45
(відділ прийому громадян працює без перерви на обід)
Вихідні дні – субота, неділя

Керівництво управління

Начальник управління      Світлана РУБЦОВА
Заступник начальника управління      Катерина БОКОВА

Керівники відділів управління

Начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Олена ГРИБАНОВА

Начальник відділу соціальної підтримки пільгових категорій та осіб з інвалідністю Альона ПАЛІНА

Начальник відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог Наталія ОСИПОВА

Начальник фінансово-господарського відділу Оксана СОЛОМКА

Начальник відділу юридичного забезпечення та роботи з персоналом Ростислав ШТУНЬКО

Начальник відділу діловодства та адміністративного забезпечення Наталія БІЛИК

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН НА 2022 РІК

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНИХ ПРИЙОМІВ ГРОМАДЯН

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ТЕЛЕФОННОГО ЗВ’ЯЗКУ З НАСЕЛЕННЯМ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НОРМАТИВНО – ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПОСАДОВИХ ОСІБ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО СЛУЖБОВОГО РОЗПОРЯДКУ В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ УПРАВЛІННЯМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВЦА

 

Про надання щомісячної адресної допомоги переселенцям

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 затверджено Порядок надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Детальніше...

Про запровадження Єдиної інформаційної бази даних про взятих на облік переселенців

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509
- запроваджується облік осіб, які переміщуються;
- затверджено Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік та форма цієї довідки;
- забезпечується створення та ведення Єдиної інформаційної бази даних про взятих на облік осіб, які переміщуються.

Детальніше...

Інформація щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги слід звертатися до найближчої установи соціального захисту населення за місцем фактичного проживання (перебування).

Детальніше...

Шановні мешканці міста!

Управління соціального захисту населення ВЦА м.Авдіївка повідомляє, що Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для придбання твердого пічного побутового палива, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995  №848 (із змінами), передбачено, що субсидія на придбання  твердого пічного побутового палива призначається один раз в календарному році тільки за особистим зверненням заявника та надається на календарний рік, при цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до закінчення календарного року.

Детальніше...

Шановні громадяни м.Авдіївка, які отримують пільгу на оплату житлово-комунальних послуг!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє Вас, що, у зв’язку із Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», Урядом прийнято постанову від 04.06.2015 № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї», яка набирала чинності з 01 липня 2015 року.

Детальніше...

Відділення ВД Фонду у м. Авдіївка повідомляє

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Авдіївка Донецької області повідомляє, що протягом ІV кварталу 2016 року на особистий прийом начальника та заступника начальника відділення звернулося десять потерпілих на виробництві  з приводу медичного обслуговування:

Детальніше...

Пункт прийому теплих речей, взуття

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради інформує населення про відкриття пункту прийому від населення гуманітарної допомоги (теплих речей, взуття) для роздачі цих речей потребуючим громадянам.

Пункт знаходиться за адресою:  м.Авдіївка, бульвар Шевченко, б.13, другий поверх, кабінет № 20 (будівля Управління соціального захисту населення, біля ЗОШ № 6).

Директор                                                                                      Л.М.Клешня

День інваліда праці у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань

Відділенням ВД Фонду у м. Авдіївка Донецької області 05.12.2016 проведено круглий стіл, присвячений «Міжнародному дню інваліда», на якому надано інформацію за напрямками роботи відділення Фонду. Зустріч з інвалідами – потерпілими на виробництві  пройшла в теплій та дружній обстановці.

Детальніше...

Соціальний захист потерпілих на виробництві у 2016 році

Для інтеграції людей з обмеженими можливостями у суспільство Генеральна асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Завдання Всесвітньої програми дій, до якої долучилася й Україна, полягає у проведенні ефективних заходів для запобігання інвалідності та відновлення працездатності постраждалих.

З часу заснування у квітні 2001 року в Україні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань державна політика стосовно інвалідів праці зазнала кардинальних змін. Сьогодні державна політика спрямована на соціальний захист інвалідів. Мова йде про створення у суспільстві відповідних умов і рівних можливостей для реалізації життєвих потреб, здібностей і творчого потенціалу кожного з метою реалізації рівності і повноцінної участі постраждалих на виробництві у соціальному житті й розвитку своєї країни.

Детальніше...