Управління соціального захисту населення
Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації
Покровського району Донецької області

Юридична адреса: 86060, Донецька область, Покровський район,
місто Авдіївка, бульвар Шевченка, будинок 13

Фактична адреса: 86060, Донецька область, Покровський район,
місто Авдіївка, вулиця Менделеєва, будинок 6

код ЄДРПОУ 44204867
Е – mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ обслуговування громадян – тел. (095) 600 40 26
Відділ соціальної підтримки пільгових категорій
та осіб з інвалідністю – тел. (050) 959 22 14

Графік роботи управління
Понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00 П'ятниця – з 8.00 до 15.45
Перерва – з 12.00 до 12.45
(відділ прийому громадян працює без перерви на обід)
Вихідні дні – субота, неділя

Керівництво управління

Начальник управління      Світлана РУБЦОВА
Заступник начальника управління      Катерина БОКОВА

Керівники відділів управління

Начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Олена ГРИБАНОВА

Начальник відділу соціальної підтримки пільгових категорій та осіб з інвалідністю Альона ПАЛІНА

Начальник відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог Наталія ОСИПОВА

Начальник фінансово-господарського відділу Оксана СОЛОМКА

Начальник відділу юридичного забезпечення та роботи з персоналом Ростислав ШТУНЬКО

Начальник відділу діловодства та адміністративного забезпечення Наталія БІЛИК

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН НА 2022 РІК

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНИХ ПРИЙОМІВ ГРОМАДЯН

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ТЕЛЕФОННОГО ЗВ’ЯЗКУ З НАСЕЛЕННЯМ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НОРМАТИВНО – ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПОСАДОВИХ ОСІБ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО СЛУЖБОВОГО РОЗПОРЯДКУ В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ УПРАВЛІННЯМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВЦА

 

Інформація Донецького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів

Донецьке обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів є бюджетною установою, яка реалізує державну політику щодо соціальної захищеності осіб з інвалідністю на території Донецької області шляхом надання безповоротної фінансової допомоги за наступними напрямками:

передплата одного друкованого періодичного видання на рік на одну особу з інвалідністю І-ІІ групи (її сім’ю);

оплата протезно-ортопедичним підприємствам вартості технічних та інших засобів реабілітації для осіб з інвалідністю всіх груп (протезно-ортопедичних виробів підвищеної функціональності);

оплата вартості навчання осіб з інвалідністю та перекваліфікації в Україні у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів для здобуття професії (спеціальності).

Роботодавці на території області також мають можливість отримати поворотну та безповоротну фінансову допомогу за рахунок бюджетних коштів.

З питань, пов’язаних з отриманням фінансової допомоги, просимо звертатися за телефоном (067) 918 80 95 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також за місцем розташування відділення Фонду: пр.Миру, буд.68, м.Маріуполь, 87555

Управління соціального захисту населення інформує

Шановні авдіївці!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що, згідно зі статтею 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19, тимчасово призупинено видачу пільговим категоріям населення санаторно-курортних путівок та направлення даних осіб до санаторно-курортних закладів, а також направлення осіб з інвалідністю на реабілітацію до реабілітаційних закладів, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України.

За більш детальною інформацією просимо телефонувати до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, за номером телефона (050)959-22-14.

Управління соціального захисту населення інформує

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19
ПРОСИМО

cкористатися можливістю зателефонувати спеціалістам управління соціального захисту населення м. Авдіївка Донецької області

- за телефонами:

0956004026 - з питань надання житлових субсидій та  грошових виплат усіх видів державних допомог;

0509592214 – з питань надання пільг та компенсацій громадянам пільгових категорій.

Листи просимо надсилати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нагадуємо про можливість оформлення житлової субсидії та допомоги при народженні дитини в режимі On- line.

ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!

До уваги одержувачів житлових субсидій та пільг на придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива!

Управління соціального захисту населення військово - цивільної адміністрації інформує про граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання у 2020 році житлових субсидій та пільг та мінімальні норми забезпечення твердим паливом і скрапленим газом, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 №356:

Натуральні норми на 2020 рік
Гранична вартість на 2020 рік, грн
Твердого палива
2 тони
за 1 тону – 2746,74
Скрапленого газу
2 балони на 1-2 особи
за 1 балон – 274,67
3 балони на 3-4 особи
4 балони на 5 і більше осіб

Житлова субсидія та пільги  на придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива перераховується одноразово готівкою на банківський рахунок або поштове відділення заявника.

Для отримання додаткової інформації та консультацій запрошуємо звертатися  до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області  за адресою: м.Авдіївка, вул. Менделєєва,  буд.6, кабінет №6, №7 або за телефонами  0956004026, 0509592214.

Виплата разової грошової допомоги ветеранам війни до 5 травня

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що у 2020 році розмір щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2020 р. №112 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», складатиме:

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Шановні мешканці міста Авдіївка!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області повідомляє, що, у відповідності до листа Костянтинівського управління по газопостачанню та газифікації «Про зміну ціни на природний газ за лютий 2020р» від 25.02.2020, змінюється ціна природного газу для потреб побутових споживачів.

З 01.02.2020 по 29.02.2020 ціна за природний газ становитиме 5,005032 грн. за 1 м.куб.

Масовий перерахунок для одержувачів житлово-комунальних субсидій буде зроблено спеціалістами нашого управління без особистих звернень громадян.

Для отримання додаткової інформації та консультацій запрошуємо звертатися до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: м.Авдіївка, вул. Менделеєва, буд.6, кабінет №6 або за телефоном 0956004026.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє про графік роботи виїзної медико-технічної бригади Центра протезно-ортопедичної реабілітації інвалідів «ОРТТЕХ» (м.Запоріжжя)

у м.Покровську:                                                      у м.Маріуполь:

у березні – 02.03.2020;                                          у березні – 03.03.2020.

Детальніше...

УВАГА!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області запрошує осіб з інвалідністю скористатись можливістю навчатись на безоплатних онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України в рамках соціального проекту «Ти можеш усе! Можливості безмежні», який реалізовується за участю Міністерства соціальної політики України, Громадської організації «Прометеус» та Асоціації «Інформаційні технології України», з метою підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння їх працевлаштування в ІТ-компанії.

Детальніше...

До відома внутрішньо переміщених осіб!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області звертає Вашу увагу на зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання,  в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», а саме:

  • Виплата щомісячної адресної грошової допомоги особам з інвалідністю 1 групи та іншим особам, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, за їх письмовою заявою може проводитися АТ «Укрпошта» з доставкою за фактичним місцем проживання/перебування таких осіб.

Детальніше...

До уваги роботодавців

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка звертається до керівників підприємств, установ та організацій міста, які використовують найману працю, із рекомендацією розпочати роботу над укладанням нових або подовженням дії укладених колективних договорів на 2020 рік.

Укладання та виконання колективного договору є взаємно необхідними та вигідним для обох його сторін, адже цей документ регулює виробничі, трудові і соціально-економічні відносини.

Детальніше...