Управління соціального захисту населення
Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації
Покровського району Донецької області

Юридична адреса: 86060, Донецька область, Покровський район,
місто Авдіївка, бульвар Шевченка, будинок 13

Фактична адреса: 86060, Донецька область, Покровський район,
місто Авдіївка, вулиця Менделеєва, будинок 6

код ЄДРПОУ 44204867
Е – mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ обслуговування громадян – тел. (095) 600 40 26
Відділ соціальної підтримки пільгових категорій
та осіб з інвалідністю – тел. (050) 959 22 14

Графік роботи управління
Понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00 П'ятниця – з 8.00 до 15.45
Перерва – з 12.00 до 12.45
(відділ прийому громадян працює без перерви на обід)
Вихідні дні – субота, неділя

Керівництво управління

Начальник управління      Світлана РУБЦОВА
Заступник начальника управління      Катерина БОКОВА

Керівники відділів управління

Начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Олена ГРИБАНОВА

Начальник відділу соціальної підтримки пільгових категорій та осіб з інвалідністю Альона ПАЛІНА

Начальник відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог Наталія ОСИПОВА

Начальник фінансово-господарського відділу Оксана СОЛОМКА

Начальник відділу юридичного забезпечення та роботи з персоналом Ростислав ШТУНЬКО

Начальник відділу діловодства та адміністративного забезпечення Наталія БІЛИК

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН НА 2022 РІК

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНИХ ПРИЙОМІВ ГРОМАДЯН

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ТЕЛЕФОННОГО ЗВ’ЯЗКУ З НАСЕЛЕННЯМ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НОРМАТИВНО – ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПОСАДОВИХ ОСІБ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО СЛУЖБОВОГО РОЗПОРЯДКУ В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ УПРАВЛІННЯМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВЦА

 

Управління соціального захисту населення інформує

Шановні мешканці м. Авдіївка !

Управління соціального захисту населення звертає Вашу увагу що, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 №247 «Про особливості надання житлових субсидій», громадянам, які були звільнені з роботи в період карантину відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України, для призначення житлової субсидії необхідно зареєструватися у службі зайнятості як безробітним.

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Шановні мешканці міста Авдіївка!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області звертає Вашу увагу на деякі питання надання державної соціальної допомоги.

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 Кабінетом Міністрів України встановлено наступне:

Детальніше...

Розпочато виплату разової грошової допомоги ветеранам війни

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що через установи банків АТ «Ощадбанк» та АТ КБ «Приватбанк» розпочато виплату щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни. В місті Авдіївка отримувачами допомоги є 494 ветерани війни.

Детальніше...

Соціальний захист інформує

В період з 08.04.2020 по 14.04.2020 спеціалістами управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка здійснено наступне:

Виплачено за квітень 2020 року:

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Шановні одержувачі житлових субсидій!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про особливості надання житлових субсидій» від 25.03.2020 №247, яка вносить зміни до постанови Кабінету Міністрів від 06.08.2014 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», звертає Вашу увагу, що, на період карантину, розрахунок житлових субсидій буде проводитись з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, в межах яких надається субсидія на оплату деяких житлово-комунальних послуг.

Детальніше...

Розпочато виплату разової грошової допомоги ветеранам війни

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що через установи банків АТ «Ощадбанк» та АТ КБ «Приватбанк» розпочато виплату  щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни. В місті Авдіївка отримувачами допомоги є 494 ветерани війни.

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 №247 «Про особливості надання житлових субсидій» одержувачів субсидій очікують наступні нововведення:

Домогосподарствам, яким призначення житлової субсидії проводиться після подання нових заяви і декларації за рішенням комісії, призначення житлових субсидій на неопалювальний період у травні 2020 року буде здійснюватися без подання документів на розгляд комісії, за умови, що в домогосподарстві не відбулися зміни обставин, що впливають на право отримання субсидії.

Детальніше...

Соціальний захист інформує

В період з 31.03.2020 по 07.04.2020 спеціалістами управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка здійснено наступне:

виплачено за березень 2020 року:

- пільги на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 100,5 тис.грн.;

- пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу на загальну суму 50,5 тис.грн.;

- житлові субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 380,5 тис.грн.;

- житлові субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу на загальну суму 443,96 тис.грн.;

виплачено за квітень 2020 року:

- державні соціальні допомоги на загальну суму 2831,7 тис.грн.;

здійснено оплату підприємству ТОВ ВК «Діспомед» (м.Київ) фактичної вартості технічних засобів реабілітації для забезпечення 2 осіб з інвалідністю на загальну суму 27,9 тис.грн.

Здійснено в автоматичному режимі перерахунки одержувачам державних соціальних допомог та житлових субсидій на подовження терміну їх дії до 01.06.2020.

Ми працюємо, а Ви залишайтеся вдома!

З питань, які виникають, пропонуємо скористатися можливістю обов’язкового телефонного зв’язку із спеціалістами за телефонами:

 050-95-922-14, 095-600-40-26

Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області повідомляє, що, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»,  для одержувачів державних соціальних допомог, житлових субсидій та пільг із закінченням строку виплати у період з 12.03.2020 по 30.04.2020 виплати будуть подовженні по 30.05.2020.

Перерахунки одержувачам державних соціальних допомог, житлових субсидій та пільг будуть зроблені спеціалістами управління без особистих звернень громадян.

Для отримання додаткової інформації та консультацій запрошуємо звертатися  до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області  за телефонами  0956004026, 0509592214.

Управління соціального захисту населення інформує

Шановні мешканці м. Авдіївка !

Управління соціального захисту населення інформує Вас про особливості надання житлових субсидій на період карантину, які визначені постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року №247 «Про особливості надання житлових субсидій».       

 ОСНОВНІ ЗМІНИ У ПРИЗНАЧЕННІ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ :

1. На період карантину розрахунок житлових субсидій проводитиметься з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів. Розрахунок буде проведено автоматично без звернення громадян.

2. Забороняється на період карантину припинення наданої житлової субсидії, крім обставин, що унеможливлюють надання житлової субсидії, зокрема у разі переїзду домогосподарства в інше житлове приміщення (будинок) або у разі смерті одинокої особи.

3. Громадянам, які були звільнені з роботи в період карантину відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України, для призначення житлової субсидії необхідно зареєструватися у службі зайнятості як безробітним. При розрахунку субсидії враховуватимуть розмір призначеної допомоги по безробіттю без урахування отриманої (раніше) заробітної плати.

4. Призначення житлової субсидії на наступний період усім домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2019-2020 років на загальних підставах, у тому числі за рішенням комісії, в автоматичному режимі без звернень громадян про призначення житлових субсидій.

Для отримання додаткової інформації та консультацій пропонуємо звертатися у телефонному режимі до управління соціального захисту населення ВЦА міста Авдіївка Донецької області за номерами: 0956004026 (житлова субсидія).

Соціальний захист інформує

Звертаємо увагу на наступне: нарахування житлової субсидії та пільг на житлово-комунальні послуги за березень 2020 року проведено з урахуванням ціни на природний газ – 4,326072 грн. за 1 м.куб.

Управлінням соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка здійснені наступні виплати:

Детальніше...