Оголошення про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у місті Авдіївка Донецької області

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області оголошує конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів у місті  Авдіївка Донецької області.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області (86065, Україна, Донецька область, м. Авдіївка, вул. Молодіжна, 5).

Підстава для проведення конкурсу: розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від  13.07.2020 року № 640 «Про проведення конкурсу на надання  послуг з вивезення побутових відходів у місті Авдіївка Донецької області».

Місце і час проведення конкурсу: Конкурс буде проведено в будівлі військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області 17 серпня 2020 року о 14.00 год. Для ознайомлення з умовами конкурсу звертатися до  начальника управління з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Самборської Олени за телефоном:    (06236) 3-31-94.

З більш детальною інформацією щодо проведення конкурсу, способу і місця отримання конкурсної документації, надання конкурсних пропозицій можна ознайомитися у газеті  «Авдіївський вісник плюс» від 16.07.2020 року  №14.