Важлива інформація!

СОЦІАЛЬНА АКТИВНІСТЬ НЕ МАЄ ВІКОВИХ ОБМЕЖЕНЬ


Участь у житті громади – це насамперед прояв активної громадянської позиції, що передбачає наявність прав, засобів, простору та можливостей для участі в процесі прийняття рішень, впливу на процес та участі у будь-яких форматах діяльності.

Детальніше...

ВІТАЄМО ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Напередодні Дня захисника України, що відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці, в територіальному центрі привітали наших захисників, військовослужбовців 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.

Детальніше...

Територіальний центр запрошує на тренінг

«Активне та безпечне довголіття» запрошує людей старшого віку на тренінг «Соціальна активність – категорія без віку: інструменти прямої демократії і як ними користуватися»
Тренінг буде проводитися за адресою: вул. Гагаріна, 12Б; на базі ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій»

Детальніше...

ЙДЕМО В НОГУ З ЧАСОМ – ПОКОРЮЄМО НОВІТНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Сьогодні життя без комп’ютера практично неможливе. Персональний комп’ютер відкриває безліч можливостей для отримання інформації, роботи, пересилання листів і спілкування у соцмережах.

Детальніше...

Територіальний центр запрошує на майстер клас

До Дня захисника та захиниць України «Активне та безпечне довголіття» запрошує на майстер клас людей старшого віку для створення браслетів-оберегів.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Протягом вересня 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради надані наступні послуги:

Детальніше...

Територіальний центр оголошує запис на комп’ютерні курси.

"Активне та безпечне довголіття" запрошує на навчання комп’ютерній грамотності людей старшого віку.

Дані комп’ютерні курси є короткостроковими, навчання відбудеться протягом одного місяця. Загальна кількість занять – 8.

Детальніше...

ШАНУЄМО ГРОМАДЯН ПОВАЖНОГО ВІКУ

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день громадян похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. В нашій громаді цей день буде відзначатися по-особливому: 2 жовтня на площі біля ПКТіС відбудеться фестиваль «Ретро NEW осінь». Даний фестиваль, який реалізується в рамках конкурсу від ГО "Авдіївка. Платформа спільних дій" - "Перетворимо Авдіївку разом", за фінансової підтрими "Метінвест", є результатом співпраці територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради, ПКТіС ПРАТ «АКХЗ» та відділу культури Авдіївської міської ВЦА.

КРОКУЄМО ДО ЗДОРОВ`Я СКАНДИНАВСЬКОЮ ХОДОЮ

 Навіть по-осінньому похмура та прохолодна погода не завадила здійснити «перші скандинавські кроки» учасникам клубу «ЗдороВо жити», який було започатковано в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг у межах проєкту «Активне та безпечне довголіття: центр психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку вразливих верств населення Авдіївської громади».

Детальніше...