Турнір з міні-футболу «Шкіряний м’яч»

З метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної  роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу 17 жовтня 2021 року у місті Авдіївка пройшли міські змагання  з міні-футболу «Шкіряний м’яч».

Детальніше...

Всеукраїнські змагання з боксу «Спортивна надія України 2021».

Вихованці ДЮСШ міста Авдіївки (тренер-викладач Виноградов Е.) прийняли участь у Всеукраїнських змаганнях з боксу «Спортивна надія України 2021» серед юнаків, які пройшли у місті Сєвєродонецьк Луганської області з 07 по 10 жовтня 2021 року. Спортсмени зайняли в своїх вікових та вагових категоріях наступні місця:
Байов Олексій – перше місце в категорії « до 71 кг»;
Ребров Микола - друге місце в категорії « до 57 кг»;
Фуркало Максим – друге місце в категорії « до 37кг».
Вітаємо переможців і бажаємо спортсменам майбутніх перемог!

Проведення заходу 29-31 жовтня 2021

Просимо поширення серед молоді та працівників молодіжних центрів інформацію про програму UPSHIFT Україна, яка впроваджується за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ з 2018 року на території всієї країни. Національним імплементуючим партнером е громадська організація «Фонд «Професійний розвиток Харкова», яка працює з 2013 року над розвитком компетенцій та навичок молоді що до відома вибору освітніх, кар'єрних та життєвих перспектив.

Детальніше...

Напередодні Дня захисника і захисниці України відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації разом з Народним музеєм історії міста Авдіївки провели конкурс – гру «Там де ми- там Україна»

В конкурсних змаганнях учасники взяли участь в вікторині, виконали завдання квесту в приміщенні музею, шукали інформацію про звитяжців різних часів українських визвольних змагань в письмових джерелах, прораховували логістику маршруту до Хотинської фортеці, розкрили символіку муралу «Козак Мамай»(О. Брітцев), що оберігає місто Авдіївку.

Детальніше...

ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ (3 Х 3, СТРІТБОЛ) СЕРЕД ДІТЕЙ МІСТА АВДІЇВКА

Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області , з метою популяризації і подальшого розвитку баскетболу серед молоді нашого міста, формування здорового способу життя, залучення дітей до регулярних занять спортом, провів у суботу 09 жовтня 2021 року на баскетбольному майданчику стадіону КЗ «МДЮСШ» змагання з баскетболу (3 х 3, стрітбол) у рамках Фестивалю «Грай на вулиці, грай скрізь!».

Детальніше...

06.10.21 до клубу для підлітків "Орля" завітали учні КЗ Авдіївської опорної загальноосвітньої школи 2 на майстер-клас "Пейзаж.Чарівні фарби осені"

У теплій, дружній атмосфері діти створювали свій чарівний пейзаж. Використовували різнокольорову гамму. Таке різноманіття відтінків зробили малюнок яскравим та цікавим.

Детальніше...

КЗ «Міська ДЮСШ» Авдіївської міської ради Додатково оголошує набір дітей та підлітків

до секцій за напрямками:

бокс - 2014 р.н. і старші (тренер-викладач Виноградов Едуард Вікторович,  т. 095-505-67-12);

  • (тренер-викладач Артюхов Семен Семенович, т. 095-535-22-61);

    Детальніше...

ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ У МІСТІ АВДІЇВКА

26 вересня 2021 року в спортивному залі АЗОШ № 5 відбулися міські змагання з настільного тенісу в двох вікових категоріях (до 16 років та 16 +).

Детальніше...

Функціонування послуги патронату над дітьми у нашому місті

Вже майже 5 місяців у нашому місті функціонує родина патронатного вихователя. За перші три місяці запровадження послуги патронату над дітьми у родині патронатного вихователя перебувала 1 дитина, яка потрапила у складні життєві обставини, завдяки проведеній роботі з дитиною та її матірʼю, родина подолала складні життєві обставини і через три місяці дитина повернулася до рідного дому.

Детальніше...

Перемога «ветеранів спорту» міста Авдіївка на турнірі з міні - футболу

18 вересня 2021 року команда «Спорт для всіх» прийняла участь у с. Орлівка в турнірі з міні-футболу серед «ветеранів спорту» вікової категорії (35+). Пропозицію, про проведення змагань висунув орлівський інструктор фізкультури Пётр Сафонов, підтримали ДЮСШ "Колос" та спонсори: ТОВ "Орлівське" та "Орфей-Запоріжжя".

Детальніше...

МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ У МІСТІ АВДІЇВКА

У неділю 26 вересня 2021 року в спортивному залі Авдіївської загальноосвітньої школи № 5 відбудуться міські змагання з настільного тенісу.

Детальніше...

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ У МІСТІ АВДІЇВКА

19 вересня 2021 року в спортивному залі ПКТ і С «АКХЗ» Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області організував проведення змагань з волейболу серед ветеранів спорту. Прийняли участь 3 команди вікової категорії (40+) м.Авдіївка, м.Гірник, с.Нетайлове. Переможцем стали наші гості з Гірника (капітан Валерій Грабаренко) вигравши всі свої матчі.

Детальніше...