Сьогодні до Народного музею історії міста Авдіївки вперше завітали першокласники ОШ-6 (В.О.Костіна)

Зустріч була присвячена Дню захисника і захисниці України. Що знають малюки з історії України? Багато чого!

Детальніше...

2-3 жовтня, в українському Нью-Йорку проходив перший Нью-Йоркський літературний фестиваль

Його учасниками стала і команда з Авдіївки (молодіжні музичні гурти «Тапочки» і «Метаморфози», шкільні вчителі та молодь, зацікавлена літературною творчістю).

Детальніше...

Юні відвідувачі міської центральної бібліотеки змайстрували «Квіти для бабусі»

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною асамблеєю ООН. На передодні святкової дати, для своїх улюблених читачів поважного віку центральна бібліотека запропонувала цікаву книжкову виставку під назвою «Колись ми юними були, а зараз осінь наступає». В подарунок літні відвідувачі отримали вітальні листівки з побажаннями здоров’я, миру та злагоди.

Детальніше...

В центральній бібліотеці міста провели майстерку «Книжкова закладка»

Традиційно, в останній день вересня, відзначається Всеукраїнський день бібліотек. У цей святковий день працівники центральної бібліотеки не лише приймали вітання з професійним святом, а й самі вітали своїх читачів книжковою виставкою «Бібліотека – місце надій та знань», цікавою фото-зоною та майстер-класом з виготовлення книжкової закладки.

Детальніше...

СЕЗОН КІНОПОКАЗІВ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ ОФІЦІЙНО ЗАВЕРШЕНО

Щоп’ятниці та щосуботи мешканці та гості нашого міста насолоджувалися затишною атмосферою кінотеатру під зорями, створеною завдяки зручним пуфам, теплому світлу вогників від стильних гірлянд та цікавих показів.

Детальніше...

Напередодні 80-х роковин одного з найжахливіших символів Голокосту – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр, які Україна вшановує 29 вересня, учні 9-А та 10 класів школи №7 в Народному музеї історії міста Авдіївки переглянули документальний фільм Віталія Нахмановича «Бабин Яр у пошуках пам’яті»

Після перегляду, під час обговорення, торкнулись тем родинної пам’яті, прав людини, місця кожного в дослідженні локальної історії, а також знакових подій в історії України.

Детальніше...

КІНОТЕАТР ПІД ЗОРЯМИ ЗАПРОШУЄ НА ЗАКЛЮЧНІ ПОКАЗИ СЕЗОНУ

26 вересня о 18:30

у парк біля музею

"Форсаж 9: Нестримна сага" (США, 2021 р.) – екшн, пригоди, кримінал, трилер.

Час: 145 хв.

Вік: 12+

Детальніше...

ПЛАСТУНИ І ПЛАСТУНКИ АВДІЇВКИ СТАЛИ СПІВОРГАНІЗАТОРАМИ ВІДКРИТТЯ ПЛАСТОВОГО 2021-2022 РОКУ

18 вересня пластуни і пластунки Авдіївки стали співорганізаторами Відкриття пластового 2021-2022 року, який відбувся в місті Волноваха. Ініціативу Пласту Авдіївки підтримав відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації.

Детальніше...

АВДІЇВКА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У МАСШТАБНОМУ "ЕТНО-WEEKEND"

18 вересня у місті Вугледар відбувся обласний культурно-мистецький проект «Етно-Weekend». На запрошення організаторів відгукнулась і Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація. В рамках заходу наше місто представило справжній перфоманс про культуру й традиції  Польщі.  

Детальніше...