Форум із соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності

17-18 листопада 2021 року у м. Харків відбудеться Форум із соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності.

Мета Форуму – визначити пріоритетні вектори розвитку екосистеми для соціального підприємництва.

Детальніше...

ОНЛАЙН-КУРС ІЗ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» у співпраці з ГО “Silab Ukraine” запрошують представників громадських організацій Донецької, Луганської, півдня Запорізької областей, а також міста Генічеськ взяти участь у навчальному онлайн-курсі із соціального підприємництва.

Детальніше...

Запрошуємо представників малого і середнього підприємництва міста Авдіївка взяти участь у проведенні Національної практичної конференції!

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації від 07.02.2019 № 120/5-19 (зі змінами), 05 грудня 2019 року буде проводитися національна практична конференція «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі - МСБ) для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

Детальніше...

СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО

Соціальне підприємництво – це працюючий бізнес, який першочергово орієнтований на вирішення конкретної соціальної проблеми. Це і є першою та однією з ключових відмінностей соціального підприємництва від традиційного комерційного бізнесу.

Тут ідеться про бізнес із соціальною місією, тобто про застосування найкращих практик підприємницької діяльності до вирішення тих чи інших соціальних проблем. Це можуть бути проблеми різного роду: чи це стосується якоїсь вразливої групи осіб, наприклад, безробітних осіб похилого віку або людей з особливими фізичними чи розумовими потребами, чи подолання бідності, чи вирішення несприятливої екологічної ситуації регіону тощо.

Детальніше...