КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства

Управління з розвитку міського господарства Авдіївської міської ВЦА оголошує КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства (на час декретної відпустки основного працівника). Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі (на спеціальному бланку) іспити на знання Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до Управління:

1.    заяву про участь у конкурсі,
2.    заповнена особова картка (форма П-2ДС),
3.    дві фотокартки розміром 4х6 см,
4.    копії документів про освіту, підвищення кваліфікації,
5.    копії документів, що посвідчує особу, військового квітки (для військовозобов’язаних),
6.    медична довідка про стан здоров’я,
7.    письмова згода на проведення спеціальної перевірки,
8.    декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік (в електронному вигляді на сайті https://nazk.gov.ua),
Вимоги до учасників конкурсу: наявність громадянства України, повної вищої освіти відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів у галузі зовнішніх зносин та протоколу, вільне володіння державною мовою, володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.
Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м.Авдіївка, вул. Молодіжна,7 (4 поверх)
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов проведення конкурсу надається безпосередньо при звернені до Управління.
Контактні телефон: 06236-3-31-99
Особа, уповноважена на прийняття документів : Ганна Глушко – головний спеціаліст УРМГ Авдіївської міської ВЦА Покровського району Донецької області.